دسته بندی ها:

دسته بندی ها

آموزش-شیمی-کنکور

آموزش-شیمی-کنکور

تعداد ویدئوها: 492

در دوره ویدیویی «آموزش شیمی کنکور» با ما همراه باشید. آنچه به عنوان یکی از دغدغه‌های دانش آموزان برای شرکت در آزمون‌های سراسری مطرح است، تسلط بر شیوه‌های تست‌زنی در کمترین زمان ممکن و آگاهی از راه حل‌های کوتاه برای پاسخ دادن به سؤالات می‌باشد. در کنار این مسأله درک صحیح مفاهیم به گونه‌ای که مطالب و نکات به خوبی در ذهن خواننده جای گیرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و به آموزش پایه‌ای و بر اساس روش‌های نوین یادگیری نیازمند است. در دوره آموزش شیمی کنکور، دکتر بیژن ابوالقاسمی به همراه مهندس علیرضا ابوالقاسمی مفاهیم و نکات تستی درس شیمی را در قالب اشکال، نمودارها، روابط و البته تست‌‌های تألیفی و کنکوری با بیانی شیوا و به شیوه‌ای مؤثر برای شما عزیزان مطرح می‌نمایند. مباحث شرح داده شده در این دوره تمامی نظریات، آزمایشات و تعاریف موجود در کتب درسی و منابع آزمون سراسری را در بر می‌گیرد. در ویدیوهای این مجموعه پس از آشنایی کامل با هر مبحث و تمامی نکات مربوط به آن، تست‌هایی را مشاهده خواهید کرد که روش حل تشریحی و تستی آن توسط مدرسین دوره آموزش داده شده است. امیدواریم تماشای فیلم‌های آموزشی شیمی کنکور در این مجموعه برای شما همراهان عزیز مؤثر واقع گردد.

آموزش-فیزیک-کنکور

آموزش-فیزیک-کنکور

تعداد ویدئوها: 1285

در دوره ویدیویی «آموزش فیزیک کنکور» با تدریس مباحث کنکوری درس فیزیک و حل تست‌های مهم آن همراه شما عزیزان هستیم. بدون شک یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دانش آموزان برای ورود به دانشگاه قبولی در آزمون کنکور آن هم با رتبه خوب و از همه مهم‌تر در دانشگاه‌های معتبر است. از آن جایی که در این آزمون سرعت عمل برای حل تست‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد بدین منظور شرکت کنندگان می‌بایست روش‌های تست‌زنی و طریقه یافتن راه‌حل‌های کوتاه را فراگیرند و بر آنها تسلط یابند. یکی از دروس مهم در کنکور سراسری ریاضی و تجربی که در دوره پیش‌روی مورد بررسی قرار خواهد گرفت درس فیزیک است. در این دوره ابتدا توضیحات پایه‌ای و چکیده مباحث توسط مدرسین مجرب با بیانی شیوا و به شیوه مؤثری آموزش داده شده و پس از آن به حل تست‌های مختلف مربوط به آن موضوع پرداخته می‌شود. دوره آموزشی پیش‌روی مباحث مهمی از درس فیزیک از جمله آینه‌ها و عدسی‌ها، فشار و قانون گازها، خازن‌ها و مقاومت الکتریکی، الکتریسیته، مغناطیس و الکترومغناطیس را در بر گرفته و سایر موضوعات فصول مختلف را نیز شامل می‌شود. پس اگر قصد دارید در کنکور سراسری و در درس فیزیک نتیجه خوبی کسب کنید و به درصد بالایی از سؤالات پاسخ دهید همراه با ما به تماشای ویدیوهای این مجموعه بنشینید.

آموزش-ریاضیات-گسسته-کنکور

آموزش-ریاضیات-گسسته-کنکور

تعداد ویدئوها: 192

در دوره ویدیویی «آموزش ریاضیات گسسته کنکور» با ما همراه شوید. همان طور که می‌دانید یکی از دروس اصلی و مهم رشته ریاضی که در آزمون کنکور و در میان درس‌های اختصاصی از بیشترین ضریب نیز برخوردار می‌باشد درس ریاضیات است. ریاضیات از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که یکی از مهم‌ترین آنها را می‌توان ریاضیات گسسته و جبر و احتمال دانست. این درس به طور میانگین 12 الی 14 تست از سؤالات کنکور ریاضی را به خود اختصاص می‌دهد. یکی از مهم‌ترین فصل‌های موجود در این کتاب نظریه اعداد است که هرساله چندین تست از آن مطرح می‌گردد. این فصل مبحث‌های مختلفی نظیر ب.م.م، ک.م.م، الگوریتم تقسیم، معادلات هم‌نهشتی و معادله سیاله را در درون خود جای داده است. بدون شک فراگیری مباحث موجود در این فصل و سایر بخش‌های کتاب و همچنین آشنایی با طریقه حل تست‌های آن می‌تواند موفقیت هرچه بیشتر داوطلب را در آزمون کنکور به دنبال داشته باشد. البته در این بین نباید از خواندن مباحث گراف، ترکیبات و احتمال نیز غافل شد. در دوره پیش‌روی بسیاری از مباحث کنکوری مهم از درس ریاضیات گسسته برای شما عزیزان آموزش داده شده و تست‌های کنکوری مختلفی نیز مورد بررسی قرار گرفته است. پس اگر قصد فراگیری این درس را دارید، فرصت را از دست نداده و همراه با ما به تماشای این مجموعه آموزشی بنشینید.

آموزش-ریاضی-تجربی-کنکور

آموزش-ریاضی-تجربی-کنکور

تعداد ویدئوها: 928

در دوره ویدیویی «آموزش ریاضی تجربی کنکور» با ما همراه باشید. یکی از دروسی که بدون شک بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان در آن ضعف دارند درس ریاضی است. در واقع می‌توان گفت که بسیاری از افراد در شیوه مطالعه این درس مشکل داشته و برهمین اساس در ذهن خود آن را یک درس بسیار مشکل تصور می‌کنند؛ در صورتی که با یک برنامه ریزی صحیح و تمرین و تکرار مداوم می‌توان بر مفاهیم این درس مسلط شده و به حل مسائل و تست‌های مختلف آن پرداخت. با توجه به اهمیت بالای این درس در کنکور سراسری، در دوره پیش‌روی بسیاری از مباحث مهم از ریاضیات رشته تجربی را آموزش داده و تست‌های مربوط به آن را به طور مفصل مورد بررسی قرار داده‌ایم. این مجموعه در حقیقت شامل آموزش مباحث مختلفی از درس ریاضی است که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به مشتق و کاربردهای آن، احتمالات، توابع، مثلثات، حد و پیوستگی، انتگرال، دنباله، ماتریس و... اشاره نمود. شما با مشاهده این ویدیوهای آموزشی به راحتی می‌توانید بر مباحث مطرح شده تسلط یافته و با پاسخگویی به درصد بیشتری از تست‌های ریاضیات کنکور، شانس خود را برای قبولی در رشته‌‌ و دانشگاه مورد نظرتان افزایش دهید. در ادامه توجه شما عزیزان را به تماشای این دوره آموزشی جلب می‌نماییم.

آموزش-هندسه-تحلیلی-کنکور

آموزش-هندسه-تحلیلی-کنکور

تعداد ویدئوها: 267

در دوره ویدیویی «آموزش هندسه تحلیلی کنکور» با ما همراه شوید. هندسه تحلیلی و جبر خطی یکی از دروس تخصصی رشته ریاضی بوده و جزء منابع آزمون کنکور نیز محسوب می‌شود. این درس به طور کلی شامل پنج فصل می‌باشد. فصل اول بردار نام دارد که در آن به معرفی برخی عملکردهای عمل کننده روی بردار همانند ضرب داخلی، ضرب خارجی، ضرب مختلط و ضرب سه گانه‌ برداری پرداخته شده است. نکته قابل توجه در این فصل را می‌توان نحوه ارتباط بین خواص هندسی و خواص تحلیلی بردار دانست. در فصل دوم معادلات خط و صفحه و ویژگی‌های هندسی آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد. در فصل سوم یعنی مقاطع مخروطی نیز با مباحث مربوط به دایره، بیضی، سهمی، هذلولی و همچنین انتقال و دوران محورهای مختصات آشنا خواهید شد. در فصل پنجم و ششم نیز به بررسی ماتریس، دترمینان و دستگاه معادلات خطی پرداخته می‌شود. در دوره آموزشی پیش‌روی تمامی فصول درس هندسه تحلیلی ابتدا به شکل درسنامه ارائه شده و پس از آن تست‌های هر مبحث به صورت جداگانه بررسی می‌گردند. پس اگر می‌خواهید در آزمون کنکور به درصد بیشتری از سؤالات پاسخ دهید و شانس قبولی خود را بالا ببرید، همراه ما به تماشای ویدیوهای آموزشی این مجموعه بنشینید.