دسته بندی ها:

دسته بندی ها

تردستی و فیزیک

تردستی و فیزیک

تعداد ویدئوها: 24

در این سرویس مجموعه ای از ویدئوها را گردآوری کرده ایم که در آن روش های مختلف انجام تردستی آموزش داده شده اند و شما می توانید با استفاده از آن ها دوستانتان را شگفت زده کنید.

آموزش-خط-تحریر

آموزش-خط-تحریر

تعداد ویدئوها: 62

در این سرویس شما با هنر خوشنویسی و به طور خاص خط تحریر آشنا می‌شوید. خط زیبا مهارتی ارزنده تلقی می‌گردد و با آموزه‌های این سرویس شما می‌توانید با تمامی نکات ظریف این هنر آشنا شوید و بر آن تسلط یابید.

شعبده-و-تردستی

شعبده-و-تردستی

تعداد ویدئوها: 55

این سرویس مخصوص افرادی است که عاشق سرگرم کردن دیگران با اجرای یک حقه ساده و خلاقانه هستند. شما به راحتی می توانید با دیدن ویدئوهای این سرویس صدها حقه و تردستی ساده اما در عین حال جذاب و هوشمندانه را یاد بگیرید و از آنها برای سرگرم کردن اطرافیان خود استفاده کنید .

دانستنی‌ها و شگفتی‌ها

دانستنی‌ها و شگفتی‌ها

تعداد ویدئوها: 164

دانستنی‌ها و شگفتی‌ها

خط-نستعلیق

خط-نستعلیق

تعداد ویدئوها: 65

خط نستعلیق یکی از زیباترین و فاخرترین شیوه‌های نگارش خط در خوشنویسی فارسی است. این هنر اصیل در ایران شکل گرفته و در ایران رواج دارد و معرف روح و فرهنگ ایرانی است. این خط که از ترکیب دو خط «نسخ» و «تعلیق» و با ابداع میرعلی تبریزی به وجود آمده است، به عروس خطوط اسلامی نیز شهرت دارد. در دوره آموزشی پیش رو، سعی بر این داریم تا شما را هر چه بیشتر با این هنر اصیل ایرانی آشنا کنیم تا در نهایت قادر باشید با مهارت بسیار بالا به خطاطی بپردازید.