مهارت-های-سخنرانی

25 ویدیو

مدت دوره: 0 ساعت و 0 دقیقه

معرفی دوره مهارت های سخنرانی

00:00:00

رایگان

در این دوره جذاب راهکارهای تقویت فن بیان و مهارت‌های سخنرانی را به شما آموزش می‌دهیم. در مرحله اول به چگونگی انتقال پیام و تکنیک‌های دیداری پرداخته و در نهایت مبحث را با ذکر برخی از نکات مهم در طول سخنرانی خاتمه می‎دهیم. با ما همراه باشید.

نمایش سریالی ویدیو:

دوره های مشابه:

راهکارهای-ارتقای-شغلی

راهکارهای-ارتقای-شغلی

تعداد ویدئو: 29

در دوره ویدیویی «راهکارهای ارتقای شغلی» پیش زمینه‌های لازم برای پیشرفت کاری کارکنان را معرفی نموده و هر یک از آنها را مورد بررسی قرار می‌دهیم. بسیاری از افراد در هر شغل و جایگاهی که هستند بدون شک به ارتقای شغلی فکر می‌کنند و قطعا کمتر کسی است که علاقه‌ای به پیشرفت در حیطه کاری خود نداشته باشد. ارتقای شغلی را می‌توان پاداشی در برابر عملکرد مثبت و میزان رشد کارکنان در یک بازه زمانی مشخص دانست. ارتقای شغلی گاه ممکن است منجر به پیشرفت در حوزه کاری، تغییر وظایف و جایگاه افراد شود و یا گاهی باعث افزایش حقوق و یا پاداش تشویقی کارکنان گردد. حال در اینجا سؤال مهمی که ممکن است مطرح شود این است که چگونه و به چه طریقی می‌توان به ارتقای شغلی دست یافت؟ به طور کلی سابقه کاری و کسب مهارت‌های جدید دو فاکتور مهم برای ارتقای شغلی هستند. اما باید بدانید که این عوامل به تنهایی کافی نبوده و فاکتورهای مهم دیگری نیز در این زمینه تأثیرگذار می‌باشند. مواردی همچون صداقت، تعهد کاری، خلاقیت، همکاری و تعامل مناسب با سایر همکاران، مسئولیت پذیری در محیط کار و... را می‌توان از جمله عوامل مهم دیگر در پذیرش ارتقای شغلی کارمندان برشمرد. در این دوره در مورد ارتقای شغلی و راهکارهای آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مهارت-های-سخنرانی

مهارت-های-سخنرانی

تعداد ویدئو: 25

در دوره ویدیویی «مهارت‌های سخنرانی» با اصول سخنرانی و تکنیک‌های فن بیان آشنا خواهید شد. سخنرانی کردن همانند سایر فنون یک مهارت مهم و بسیار کاربردی بوده و اکتسابی می‌باشد. در واقع افراد با فراگرفتن مهارت‌ها و انجام تمرینات مستمر می‌توانند تبدیل به یک سخنران خبره شوند. حال در اینجا سوالی که ممکن است مطرح شود این است که چگونه و از چه طریقی می‌توان به این سطح از توانایی دست یافت؟ از آن جایی که نوع بیان و نفوذ کلام می‌تواند در ابعاد مختلف زندگی فرد تأثیرگذار باشد به همین دلیل بهتر است که هر شخص تا حدودی با فنون سخنرانی آشنایی داشته باشد. یکی از ویژگی‌های سخنران خوب، شمرده صحبت کردن است. در واقع شنونده باید قادر باشد تمامی کلمات را به وضوح بشنود و به خوبی با موضوع مورد بحث ارتباط برقرار کند. داشتن اعتماد به نفس از دیگر عواملی است که یک سخنران باید از آن برخوردار باشد. صدای شفاف و بلند، کنترل اضطراب و همچنین طرز صحیح ایستادن می‌تواند شما را به عنوان یک فرد مطمئن و قابل اعتماد به حضار نشان دهد. یک سخنران موفق باید شروع خوبی داشته باشد. یعنی اینکه در ابتدا از کلمات پرانرژی استفاده کند و توجه حضار را به سوی خود جلب نماید. همچنین برای سخنرانی خود باید طوری برنامه ریزی کند که تمامی بخش‌های آن ترتیب منطقی داشته باشند. به طوری که اطلاعات مورد بحث به ترتیب وقوع و یا براساس نیاز حضار مرتب و دسته بندی شوند. در این دوره ویدیویی بسیاری از تکنیک‌ها و مهارت‌های سخنرانی در قالب یک مجموعه آموزشی گردآوری شده است. اگر تمامی مراحل این دوره را به طور صحیح و قدم به قدم انجام دهید بدون شک به یک سخنران خوب و حرفه‌ای تبدیل خواهید شد. با ما همراه باشید.